Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PCF0G151MCL4GB
PCF0G151MCL4GB
PCF0G151MCL4GB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCF0G151MCL4GB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCF0G151MCL4GB
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero PCF0G151MCL4GB Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja PCF Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-13980-2
PCF0G151MCL4GB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose