Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PCG0G681MCL1GS
PCG0G681MCL1GS
PCG0G681MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCG0G681MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCG0G681MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero PCG0G681MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 95777 pcs Tietolomake Chip Type Tape SpecPolymer Aluminum Land, ReflowPCG Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PCG Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-3078-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose