Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PCG1A821MCL1GS
PCG1A821MCL1GS
PCG1A821MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCG1A821MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCG1A821MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PCG1A821MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 82800 pcs Tietolomake Chip Type Tape SpecPolymer Aluminum Land, ReflowPCG Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PCG Ripple Current @ High Frequency 4.3A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-3093-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose