Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PLF0J471MDO1
PLF0J471MDO1
PLF0J471MDO1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLF0J471MDO1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLF0J471MDO1
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero PLF0J471MDO1 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 289450 pcs Tietolomake PLF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PLF Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz