Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PLF1E220MCL7TD
PLF1E220MCL7TD
PLF1E220MCL7TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLF1E220MCL7TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLF1E220MCL7TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero PLF1E220MCL7TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 154649 pcs Tietolomake PLF SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PLF Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz