Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PLV1D221MDL1
PLV1D221MDL1
PLV1D221MDL1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLV1D221MDL1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLV1D221MDL1
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero PLV1D221MDL1 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 82322 pcs Tietolomake PLV SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 20V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja PLV Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-14175
PLV1D221MDL1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose