Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > PLX1C391MDL1TD
PLX1C391MDL1TD
PLX1C391MDL1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PLX1C391MDL1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PLX1C391MDL1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero PLX1C391MDL1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 66667 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecPLX Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja PLX Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz