Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QAP2E475KRP
QAP2E475KRP
QAP2E475KRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QAP2E475KRP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QAP2E475KRP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero QAP2E475KRP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38875 pcs Tietolomake Plastic Film, Basic Pkg UnitQAP Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.937" W, 0.555" T x 1.575" L (23.80mm, 14.10mm x 40.00mm)
Sarja QAP Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 493-10191 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapasitanssi 4.7µF