Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QXK2J224JTP
QXK2J224JTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QXK2J224JTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QXK2J224JTP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 75844 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero QXK2J224JTP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.728" L x 0.378" W (18.50mm x 9.60mm)
Sarja QXK Arvioinnit -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.642" (16.30mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.22µF