Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QYS1H474KTP
QYS1H474KTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QYS1H474KTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QYS1H474KTP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero QYS1H474KTP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136438 pcs Tietolomake YS/YP Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Sarja YS Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset General Purpose