Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QYX2A153JTP1FD
QYX2A153JTP1FD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QYX2A153JTP1FD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QYX2A153JTP1FD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 499940 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero QYX2A153JTP1FD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 499940 pcs Tietolomake QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.256" L x 0.118" W (6.50mm x 3.00mm)
Sarja QYX Arvioinnit -
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 0.748" (19.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 100V Polyester Radial kapasitanssi 0.015µF