Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > QYX2A273JTP
QYX2A273JTP
QYX2A273JTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta QYX2A273JTP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero QYX2A273JTP
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero QYX2A273JTP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 5% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4847 pcs Tietolomake QYX SeriesPlastic Film, Basic Pkg Unit
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.295" L x 0.138" W (7.50mm x 3.50mm)
Sarja QYX Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 493-3493 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
kapasitanssi 0.027µF Sovellukset General Purpose