Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RHS0J102MCN1GS
RHS0J102MCN1GS
RHS0J102MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RHS0J102MCN1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RHS0J102MCN1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero RHS0J102MCN1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FPCAP, RHS Ripple Current @ Low Frequency 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.15A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-3774-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.461" (11.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
RHS10K Image
  • Osa#:RHS10K
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:POT 10K OHM 25W WIREWOUND LINEAR
  • Varastossa:1148
RHS100 Image
  • Osa#:RHS100
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:POT 100 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
  • Varastossa:1676
RHS10R Image
  • Osa#:RHS10R
  • Kuvaus:POT 10 OHM 25W WIREWOUND LINEAR