Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RPS1A121MCN1GS
RPS1A121MCN1GS
RPS1A121MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RPS1A121MCN1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RPS1A121MCN1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RPS1A121MCN1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja FPCAP, RPS Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-3844-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.264" (6.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 120µF