Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RSA0J221MCN1GS
RSA0J221MCN1GS
RSA0J221MCN1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSA0J221MCN1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSA0J221MCN1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RSA0J221MCN1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja FPCAP, RSA Ripple Current @ Low Frequency 316mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-14278-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 220µF