Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RUA0G151MLG
RUA0G151MLG
RUA0G151MLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RUA0G151MLG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RUA0G151MLG
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RUA0G151MLG Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja FPCAP, UA Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 493-7055-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose