Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > RWA1E680MEG
RWA1E680MEG
RWA1E680MEG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RWA1E680MEG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RWA1E680MEG
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RWA1E680MEG Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sarja FPCAP, WA Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 493-13842-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 25V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 60 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose