Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > TVX1A102MCD
TVX1A102MCD
TVX1A102MCD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TVX1A102MCD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TVX1A102MCD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero TVX1A102MCD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 120808 pcs Tietolomake Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia x 0.906" L (10.00mm x 23.00mm) Sarja TVX
Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 736mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Can
Muut nimet 493-14395
TVX1A102MCD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF