Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > TVX1C471MAD1LS
TVX1C471MAD1LS
TVX1C471MAD1LS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TVX1C471MAD1LS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TVX1C471MAD1LS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Product parameter
Osa numero TVX1C471MAD1LS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 93119 pcs Tietolomake Aluminum Electrolytic Cap TapingTVX Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia x 0.787" L (8.00mm x 20.00mm) Sarja TVX
Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet 493-14318-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose