Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UAQ2D220MPD
UAQ2D220MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UAQ2D220MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UAQ2D220MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero UAQ2D220MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97331 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUAQ Series, Radial Type
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UAQ
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 192mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose