Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBT1C222MHD8
UBT1C222MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBT1C222MHD8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBT1C222MHD8
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 75401 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero UBT1C222MHD8 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 75401 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UBT
Ripple Current @ Low Frequency 1.541A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 2200µF