Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBT1H100MPD8
UBT1H100MPD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBT1H100MPD8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBT1H100MPD8
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 522182 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UBT1H100MPD8 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 522182 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UBT
Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-17580
UBT1H100MPD8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 10µF