Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBT1K221MHD8
UBT1K221MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBT1K221MHD8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBT1K221MHD8
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 80V THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 64387 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero UBT1K221MHD8 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 80V THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 64387 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UBT
Ripple Current @ Low Frequency 620mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 220µF