Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBT2A221MHD8
UBT2A221MHD8
UBT2A221MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBT2A221MHD8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBT2A221MHD8
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UBT2A221MHD8 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78008 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UBT
Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-16618
UBT2A221MHD8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 110 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset Automotive