Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UBT2V330MHD8
UBT2V330MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UBT2V330MHD8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UBT2V330MHD8
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 350V THRU HOLE
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 63468 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
150 pcs
Product parameter
Osa numero UBT2V330MHD8 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 350V THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 63468 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUBT Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UBT
Ripple Current @ Low Frequency 189mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 340.2mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 33µF