Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCD0J332MNQ1MS
UCD0J332MNQ1MS
UCD0J332MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCD0J332MNQ1MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCD0J332MNQ1MS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UCD0J332MNQ1MS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UCD
Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-6347-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 80 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3300µF Sovellukset General Purpose