Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCD1E102MNQ1MS
UCD1E102MNQ1MS
UCD1E102MNQ1MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCD1E102MNQ1MS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCD1E102MNQ1MS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UCD1E102MNQ1MS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UCD
Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-6377-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 80 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose