Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCL0J470MCL6GS
UCL0J470MCL6GS
UCL0J470MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCL0J470MCL6GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCL0J470MCL6GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UCL0J470MCL6GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm) Sarja UCL
Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-3885-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 850 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose