Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCL1A471MCL6GS
UCL1A471MCL6GS
UCL1A471MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCL1A471MCL6GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCL1A471MCL6GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UCL1A471MCL6GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UCL
Ripple Current @ Low Frequency 425mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-3908-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 100 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose