Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCL1E680MCL1GS
UCL1E680MCL1GS
UCL1E680MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCL1E680MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCL1E680MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero UCL1E680MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UCL
Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-3936-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 260 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose