Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCM0J221MCL1GS
UCM0J221MCL1GS
UCM0J221MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCM0J221MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCM0J221MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero UCM0J221MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja UCM
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-17593-2
UCM0J221MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 80 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset General Purpose