Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCS2G820MNY9
UCS2G820MNY9
UCS2G820MNY9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCS2G820MNY9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCS2G820MNY9
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UCS2G820MNY9 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56672 pcs Tietolomake Chip Type Tape SpecUCS Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UCS
Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-4439 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Valmistajan toimitusaika 23 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF