Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCX1C221MCS1GS
UCX1C221MCS1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCX1C221MCS1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCX1C221MCS1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 98807 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero UCX1C221MCS1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UCX
Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 135°C
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan toimitusaika 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Lead Spacing -
Korkeus - Istuva (Max) 0.425" (10.80mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C kapasitanssi 220µF