Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCZ1H100MCL1GS
UCZ1H100MCL1GS
UCZ1H100MCL1GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCZ1H100MCL1GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCZ1H100MCL1GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero UCZ1H100MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UCZ
Ripple Current @ Low Frequency 25.5mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 51mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-7027-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 25 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 2.8 Ohm
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.8 Ohm 1000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 10µF