Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UCZ1K220MCL6GS
UCZ1K220MCL6GS
UCZ1K220MCL6GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCZ1K220MCL6GS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCZ1K220MCL6GS
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero UCZ1K220MCL6GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 80V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UCZ
Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 493-7042-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 750 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 750 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose