Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UDB1H330MHM
UDB1H330MHM
UDB1H330MHM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UDB1H330MHM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UDB1H330MHM
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UDB1H330MHM Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79420 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUDB Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja UDB
Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 600Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-13082
UDB1H330MHM-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset Audio