Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UEP0J101MED
UEP0J101MED
UEP0J101MED
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UEP0J101MED luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UEP0J101MED
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UEP0J101MED Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 396253 pcs Tietolomake UEP SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UEP
Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14958
UEP0J101MED-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF