Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UES1A470MEM
UES1A470MEM
UES1A470MEM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UES1A470MEM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UES1A470MEM
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UES1A470MEM Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 496411 pcs Tietolomake UES Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UES
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-15014
UES1A470MEM-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 47µF