Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UFG1C470MEM
UFG1C470MEM
UFG1C470MEM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UFG1C470MEM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UFG1C470MEM
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 16V 20% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UFG1C470MEM Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 16V 20% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 497103 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUFG Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja UFG
Ripple Current @ Low Frequency 74mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 148mA @ 10kHz