Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHD1A122MPD
UHD1A122MPD
UHD1A122MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHD1A122MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHD1A122MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero UHD1A122MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 259821 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUHD Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UHD
Ripple Current @ Low Frequency 1.456A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 23 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1200µF