Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHE0J562MHT
UHE0J562MHT
UHE0J562MHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHE0J562MHT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHE0J562MHT
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4016 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UHE0J562MHT Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4016 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UHE
Ripple Current @ Low Frequency 2.304A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.88A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 20 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.398" (35.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose