Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHE1C471MPT
UHE1C471MPT
UHE1C471MPT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHE1C471MPT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHE1C471MPT
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 6021 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UHE1C471MPT Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 6021 pcs Tietolomake Miniature Type Taping SpecUHE Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UHE
Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 87 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose