Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHM1C681MPD6
UHM1C681MPD6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHM1C681MPD6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHM1C681MPD6
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UHM1C681MPD6 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4731 pcs Tietolomake UHM Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UHM
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose