Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHN1C102MPD3
UHN1C102MPD3
UHN1C102MPD3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHN1C102MPD3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHN1C102MPD3
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UHN1C102MPD3 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4467 pcs Tietolomake UHN Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja UHN
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 10 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose