Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UHW2A271MHD
UHW2A271MHD
UHW2A271MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UHW2A271MHD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UHW2A271MHD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UHW2A271MHD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102593 pcs Tietolomake UHW Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja UHW
Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.4A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14587 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 21 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 44 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 270µF Sovellukset General Purpose