Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UKL1J330MPD
UKL1J330MPD
UKL1J330MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UKL1J330MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UKL1J330MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero UKL1J330MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 400483 pcs Tietolomake UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UKL
Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose