Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UKL2A2R2MDD
UKL2A2R2MDD
UKL2A2R2MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UKL2A2R2MDD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UKL2A2R2MDD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero UKL2A2R2MDD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 557827 pcs Tietolomake UKL Series DatasheetMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja UKL
Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 56mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2.2µF Sovellukset General Purpose