Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > UKW1E221MPD
UKW1E221MPD
UKW1E221MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UKW1E221MPD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UKW1E221MPD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UKW1E221MPD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 448382 pcs Tietolomake UKW SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja UKW
Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 493-15477
UKW1E221MPD-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset Audio