Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ULD2G2R2MPD6TD
ULD2G2R2MPD6TD
ULD2G2R2MPD6TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ULD2G2R2MPD6TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ULD2G2R2MPD6TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Osa numero ULD2G2R2MPD6TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 391019 pcs Tietolomake ULD SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja ULD
Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz Arvioinnit -