Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ULD2W100MPD1TD
ULD2W100MPD1TD
ULD2W100MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ULD2W100MPD1TD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ULD2W100MPD1TD
Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero ULD2W100MPD1TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 167275 pcs Tietolomake ULD SeriesMiniature Type Taping Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja ULD
Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 174.8mA @ 100kHz